ویزافون لند

بورسِ زبانِ انگلیسیِ پوری شهریاری در اختیار مؤسسه‌ی جامعه‌ی یاوریِ فرهنگی قرار گرفت.

بخش : مسئولیت اجتمایی

مؤسسه‌ی جامعه‌ی یاوریِ فرهنگی طیِ چند دهه در حوزه‌ی مدرسه‌سازی و هم‌چنین آموزش به کودکان و آموزگاران فعالیت داشته است. یکی از هدف‌های کمیته‌ی اعطای بورس زبان انگلیسی پوری شهریاری نیز عملی نیکوکارانه برای کمک به آموزشِ کودکان و معلمان به خصوص در مناطق محروم است؛ با توجه به دیدگاه‌های مشترک، در مردادماهِ 1397 توافق‌نامه‌ی همکاری میانِ این دو به امضا رسید.

از آن‌جایی که این توافق از بنیاد عملی خیرخواهانه است و در چارچوبی فرهنگی و انسانی حرکت می‌کند، این امید وجود دارد که بتوانیم به هدفِ مشترک‌مان برسیم که همانا بالابردنِ سطحِ دانش و مهارتِ زبان انگلیسی در میانِ کودکان و نوجوانانِ مستعدی است که به امکاناتِ آموزشی دسترسی ندارند.انجمن دوستداران کودک پویش به جمعِ بورسیه‌های زبان انگلیسی پیوستند.

بخش : مسئولیت اجتمایی
در خردادماه و آذرماهِ 1397 تعدادِ 38 نفر از داوطلبان و همچنین کودکانِ تحتِ پوششِ انجمن دوستداران کودک پویش موفق به دریافتِ بورسِ زبانِ انگلیسیِ پوری شهریاری شدند.
از یاری و همراهیِ سرکار خانم شجاعی و سرکار خانم خدادادی که این امکان را برای ما و بورسیه‌های عزیزمان فراهم کردند سپاس‌گزاریم و برایشان موفقیت آرزو می‌کنیم.
 


بچه‌ها و نوجوان‌های روستای محمودآبادِ کهریزک به جمعِ بورسیه‌ها پیوستند.

بخش : مسئولیت اجتمایی

در خردادماه 1397 به همت و یاریِ جناب آقای بی‌خیله و جناب آقای طهماسبی 25 نفر از کودکان و نوجوانانِ روستای محمودآبادِ کهریزک برای دریافتِ بورسِ زبان انگلیسیِ پوری شهریاری به کمیته‌ی اعطای بورس معرفی شدند.

کمیته با بورسیه کردنِ تمامِ افرادِ معرفی‌شده موافقت کرد و این عزیزان نیز به جمعِ بورسیه‌ها پیوستند.

برای همه‌ی آنان موفقیت آرزو می‌کنیم و امیدواریم بیش‌ترین بهره را از دوره‌های زبان ببرند.شهرداری منطقه‌ی 6 تهران پیش‌گام شد.

بخش : مسئولیت اجتمایی

در تیرماهِ 1397 با همتِ مدیرانِ محترمِ شهرداری منطقه‌ی 6 تهران تعدادِ 40 نفر از کارکنانِ زحمت‌کشِ شهرداریِ این منطقه و فرزندانشان برای دریافتِ بورسِ زبانِ انگلیسیِ پوری شهریاری معرفی شدند.

کمیته‌ی اعطای بورس نیز با خوش‌حالی بلافاصله با بورسیه شدنِ کلیه‌ی افرادِ معرفی‌شده موافقت کرد و بورس در اختیار این عزیزان قرار گرفت.

از جناب آقای مهندس داودی و سرکار خانم عظیم‌پور که در این کار ما را صمیمانه یاری کردند سپاس‌گزاریم و برای‌شان توفیق روزافزون خواهانیم.تقدیر از کارکنانِ محک به پاسِ انسانیت‌شان

بخش : مسئولیت اجتمایی

در روزهای پایانیِ اسفندماهِ 1396 کمیته‌ی اعطای بورسِ زبانِ انگلیسیِ پوری شهریاری تصمیم گرفت با بورسیه کردنِ 153 نفر از کارکنانِ محترمِ محک، به خاطرِ فعالیت‌های بشردوستانه و صمیمانه‌ی ایشان، سهمی کوچک در جشنِ پایانِ سال در محک ایفا کند.

از جناب آقای دکتر احمدیان و سرکار خانم‌ کامگار، سرکار خانم دیانتی‌زاده، سرکار خانم محمدی، سرکار خانم دادخواه، سرکار خانم زمانی و سرکار خانم زرگر که با مهر و صمیمیت ما را در اجرای این طرح یاری رساندند سپاس‌گزاریم. 

سرکار خانم سبزیان هم لطف کردند و لیست 10 نفر از کودکان و نوجوانانی را که در محک تحتِ درمان بودند در اختیارِ کمیته قرار دادند که بی‌درنگ بورسِ دوره‌های کودک و نوجوان در اختیارشان قرار گرفت.

هم‌چنین بورسِ دوره‌های عمومیِ زبانِ انگلیسی در اختیارِ 4 نفر از داوطلبانِ محترمِ محک، که در امرِ آموزش به کودکانِ محک فعالیت داشتند، قرار گرفت.

برای تمامیِ این عزیزان تندرستی و موفقیت آرزو می‌کنیم.

 راه‌اندازی مرکز آموزش زبان در روستای خبر (Khabr)

بخش : اخبار

در بهمن ماهِ سال 1396 مرکزِ آموزشِ زبان در روستای خبر از توابعِ بافتِ استانِ کرمان راه‌اندازی شد.

این مرکز قبلاً به همتِ و با تلاشِ سرکار خانم دکتر شهین‌دخت خوارزمی و جناب آقای دکتر همایون شهریاری راه‌اندازی و به 8 دستگاه کامپیوتر و لوازمِ مورد نیازِ کودکان، تجهیز شده بود. کمیته‌ی اعطای بورس زبانِ پوری شهریاری در سازمان ویزافون هم تصمیم گرفت همه‌ی کودکان این روستا و روستاهای مجاور را در دوره‌های کودک و نوجوانِ خود بورسیه کند تا بتوانند به وسیله‌ی این مرکز به دوره‌ها دسترسی پیدا کنند و به یادگیریِ زبان بپردازند.

مدیریتِ اجراییِ و هم‌آهنگی این طرح با کمیته‌ی اعطای بورس بر عهده‌ی آقای مهندس سلجوقی بوده است. ایشان تعدادی عکس و یک ویدیو از فعالیت‌های آموزشِ زبان در این مرکزِ تهیه کرده‌اند که دیدنِ آن دلِ هر انسانی را شاد می‌کند.

از آقای مهندس سلجوقی و تمامِ بچه‌های روستای خبر برای تهیه و ارسالِ این عکس‌ها و ویدیو سپاس‌گزاریم.